TANTSUÕPE LAPSED JA NOORED

Süvaõpe lastele ja noortele, mis sisaldab erinevaid trenne nii tänava-, show- kui ka jazztantsus. Keskendutakse tehnikale ja koreograafiale. Juurde saab võtta võistlusgruppidele mõeldud akrobaatika ja balleti treeningut reedeti. Grupiga käiakse võistlemas ja esinemas. Gruppe treenivad Irena Pauku, Alexandra Katariina Org ja Liis Toomsalu.

UUS! tantsugrupp poistele koos akrobaatikaga

SHOW URBAN NOORTERÜHM

Tantsutrenn noortele on kombineeritud showtantsust, hiphopist ja üldfüüsilisest. Treeningud toimuvad 2 korda nädalas ning jagunevad vastavalt tasemele ja vanuse järgi gruppidesse. 

VÕISTLUSGRUPP Lyrical JAZZ

Treeningute põhirõhk on pandud erinevatele jazztantsu stiilidele – lisaks balleti põhialused, tantsutehnika, venitused ja akrobaatika. Treeningutes tutvustatakse tantsijatele ka improvisatsiooni ja tantsukompositsioonide loomise põhimõtteid. Peatreener Alexandra Katariina Org. Grupp võistleb nii Eestis kui ka välismaal. Lisaks suurele kavale on tublimatel võimalus võistelda improvisatsiooni, soolo/duo ja small teami kavadega. Vanus 12-16

VÕISTLUSGRUPP LIFEDANCE CHEERLEADERS

LifeDance Cheerleaders on ametlik LifeDance Stuudio esindustiim. Tantsivad ja ergutavad KK VIIMSI SPORTLAND kodumängudel , Eesti Rannajalgpalli koondisele ning paljudel muudel suurüritustel! Lisaks on eesmärk võistelda cheerleadingu võistlustel hip hop kategoorias. 2022 saavutati Euroopa meistrivõistlustel 11.koht! Esindustiimi toetajad Sportland Eesti ja Capital Mill! Vanus 16+

 Info ja esinemiskutsed liis@lifedance.ee

ILUVÕIMLEMINE

Iluvõimlemine on ettevalmistus tulevasteks tantsutrennideks, et omandada põhiteadmised, harjutada painduvust ja põhielemente. Tutvuda vahendite tehnikaga. Treeningud toimuvad Viimsi ja Tondi GoldenClubis ning Järveküla Spordihoones!

LifeDance Show Team 18+

LifeDance Show Team on ametlik LifeDance Stuudio esindustiim. Koreograaf ja juhendaja Laura Pakasaar. Professionaalsed tantsijad, showprogrammid ja muud koostööd.

Info ja esinemiskutsed liis@lifedance.ee

DROPINCLASSES

Tantsutreeningud ehk dropinclasses täiskasvanutele. Grupid nii algajatele kui ka edasijõudnud professionaalsetele tantsijatele. Tantsustiilid: Heels, Heels Technique, Heels Performance, Heels Beginners, Commercial, Performance, Heels Beginners

LifeDance Tantsustuudio tantsutrenni on oodatud kõik tantsuhuvilised olenemata varasemast tantsukogemusest ja vanusest. Tantsutrennides arendame rütmitunnetust ning õpime koreograafiaid. Tantsutrenn loob positiivseid emotsioone. Showtants- tantsutrennid lastele, noortele ja täiskasvanutele toimuvad Tallinnas meie oma tantsustuudios Kesklinnas ning iluvõimlemine Tallinnas GoldenClubi filiaalides Tondil ja Viimsis! Õppekavad on kombineeritud rühmatreeningute, suve- ja linnalaagrite ning põnevate esinemistega.

LifeDance Tantsustuudio eesmärgiks on pakkuda lastele, noortele ja täiskasvanutele rõõmu liikumisest, arendada eneseväljendusoskust ning esinemisjulgust. Pakume lastele võimalust õppida tantsutrennis erinevaid tantsustiile nagu showtants, cheerleading, iluvõimlemine, lyrical jazz, hip hop, akrobaatika, tantsutehnika. Tantsutrennides õpitavad tantsulised kavad arendavad laste mõtlemisvõimet, kehalist liikumist ja muusikalist taju. Tantsutrenn arendab painduvust, koordinatsiooni ja vastupidavust.