MINID 3+, 5+ & 7+

Treeningud on võimlemise põhjal ettevalmistus jazziks. Treeningul omandatakse põhiteadmised tehnikast, harjutatakse painduvust ja treenitakse lihasjõudu. Grupid minidele on alates vanusest 3+, 5+ ja 7+. Treeningud 2x nädalas. Minid treenivad lisaks T1 keskusele ka kahes filiaalis Viimsis ja Nõmmel. Treenerid Grete Toomsalu, Isabel Mae ja Deryli-Loreen 

UUS! Grupp poistele 5-8 akrobaatika ja hip hop

KIDS 9+

Suund cheerleading performance jazz ja hip hop. Koreograafia treeningud grupitreeneriga 2x nädalas ning sinna juurde lisanduvad lisatreeningud: akrobaatikas, tantsutehnikas, ladinas ja hip hopis. Käiakse võistlemas ja esinemas. Treener Liis Toomsalu

  • 2022 Gymnafest laureaat kavaga “Rokime”

JUNIORS SHOW URBAN 14+

Tantsutrenn noortele on kombineeritud showtantsust, cheer hip hopist ja üldfüüsilisest. Treeningud toimuvad 2x nädalas. Treener Kaili Jaago. Lisaks võimalus võtta juurde lisatreeninguid hip hop tehnika, akrobaatika, ladina. Grupiga käiakse esinemas ja võistlemas!

VÕISTLUSGRUPP LIFEDANCE CHEER HIP HOP JUNIORS 14+

UUS GRUPP / KATSED 27.AUGUST

Ootame liituma sünniaastaga Treener Neidi Kull. Treeningud 3x nädalas. Lisaks koreograafia treeningutele hip hop tehnika(Igor Lider) ja akrobaatika(Mirtel Migur). Võistlused ja esinemised nii Eestis kui välismaal. 

VÕISTLUSGRUPP LIFEDANCE CHEER HIP HOP TEAM 16+

KATSED 27.AUGUST

LifeDance Cheerleaders on ametlik LifeDance Stuudio  võistlustiim Cheerleading Hip Hop Performance suunal. Peatreener ja koreograaf Neidi Kull, lisatreener hip hop tehnikas Igor Lider ja akrobaatika Mirtel Migur. Treenitakse 4x nädalas ja drop in classid tasuta! Grupp ootab endaga liituma võisltushimulisi, kohusetundlike ja distsiplineeritud noori.

  • 2021 ja 2022 II koht eesti meistrivõistlustel
  • 2022 ja 2023 osalenud euroopameistrivõistlustel
  • 2023 KK Karika finaalis hip hop kavaga

 Info ja koostöö liis@lifedance.ee

LifeDance Show & KALEV CRAMO TEAM 18+

KATSED 27.AUGUST

LifeDance Show & Kalev Cramo Team on ametlik LifeDance Stuudio esindustiim . Professionaalsed tantsijad, showprogrammid ja muud koostööd. Tantsijate esinemised on tasustatud, k.a korvpallimängud! Treenerid Andrea-Liis Mustkikkas, Marlen Toomla ja Kaili Jaago.

  • 2023 esinesid Eesti Muusikaauhindadel 
  • 2022 5Miinuse ja Terminaator 35 suurkontserditel

Info ja koostöö liis@lifedance.ee

DROP IN CLASSES

Tantsutreeningud ehk dropinclasses täiskasvanutele. , miinimum vanus 16+. Grupid nii algajatele kui ka edasijõudnud tantsijatele. Tantsustiilid: Heels & Performance 

“Drop in when ever you want!” 

LifeDance Tantsustuudio tantsutrenni on oodatud kõik tantsuhuvilised olenemata varasemast tantsukogemusest ja vanusest. Tantsutrennides arendame rütmitunnetust ning õpime koreograafiaid. Tantsutrenn loob positiivseid emotsioone. Showtants- tantsutrennid lastele, noortele ja täiskasvanutele toimuvad Tallinnas meie oma tantsustuudios Kesklinnas ning iluvõimlemine Tallinnas GoldenClubi filiaalides Tondil ja Viimsis! Õppekavad on kombineeritud rühmatreeningute, suve- ja linnalaagrite ning põnevate esinemistega.

LifeDance Tantsustuudio eesmärgiks on pakkuda lastele, noortele ja täiskasvanutele rõõmu liikumisest, arendada eneseväljendusoskust ning esinemisjulgust. Pakume lastele võimalust õppida tantsutrennis erinevaid tantsustiile nagu showtants, cheerleading, iluvõimlemine, lyrical jazz, hip hop, akrobaatika, tantsutehnika. Tantsutrennides õpitavad tantsulised kavad arendavad laste mõtlemisvõimet, kehalist liikumist ja muusikalist taju. Tantsutrenn arendab painduvust, koordinatsiooni ja vastupidavust.