Professionaalsed tantsutrennid Tallinna Südalinnas
Lastele, noortele ja täiskasvanutele
 
Iluvõimlemine koostöös GoldenClub spordiklubiga viimsis ja tondil

tantsutrenn

SHOWTANTS LASTERÜHMAD

Tantsutrenn lastele on kombineeritud showtantsust, akrobaatikast ja balletist. Tantsutrennid toimuvad 2 korda nädalas ning jagunevad vastavalt tasemele vanuse järgi gruppidesse. Suurema koormuse jaoks soovitame kombineerida jazz tantsustiiliga ja/või lisatreeningutega. 

SHOWTANTS NOORTERÜHMAD

Tantsutrenn noortele on kombineeritud showtantsust, cheerleadingust ja üldfüüsilisest. Treeningud toimuvad 2 korda nädalas ning jagunevad vastavalt tasemele vanuse järgi gruppidesse. Lisatreeningutest saab juurde võtta akrobaatika ja/või streching. 

CONTEMPORARY JAZZ

Treeningute põhirõhk on pandud jazztantsule – balleti põhialused, tantsutehnika, venitused, akrobaatika. Treeningutes tutvustatakse tantsijatele ka improvisatsiooni ja tantsukompositsioonide loomise põhimõtteid.

LIFEDANCE CHEERLEADERS

LifeDance Cheerleaders on ametlik LifeDance Tantsustuudio tantsutüdrukute esindustiim. Tantsivad ja ergutavad Eesti võrkpalli koondise-, Eesti käsipalli koondisemängudel ning paljudel muudel suurüritustel! 16+ tantsijad kuuluvad LifeDance showprogrammi ning teevad promo- ja modellitööd. Esindustiimi suurtoetaja Sportland Eesti!

Info ja esinemiskutsed liis@lifedance.ee

ILUVÕIMLEMINE

Iluvõimlemine on ettevalmistus tulevasteks tantsutrennideks, et omandada põhiteadmised, harjutada painduvust ja põhielemente. Treeningud toimuvad Viimsi ja Tondi GoldenClubis! 

LifeDance Show Team 18+

LifeDance Show Team on ametlik LifeDance Stuudio esindustiim. Professionaalsed tantsijad, showprogrammid ja muus koostöö. 

Info ja esinemiskutsed liis@lifedance.ee

DROPINCLASSES

Tantsutreeningud ehk dropinclasses täiskasvanutele. Grupid nii algajatele kui ka edasijõudnud professionaalsetele tantsijatele. Tantsustiilid: Heels, Heels Catwalk, Heels Performance, Heels Beginners, Commercial, Girlie Hip Hop, Performance+Video

linnalaager

LifeDance Tantsustuudio tantsutrenni on oodatud kõik tantsuhuvilised olenemata varasemast tantsukogemusest ja vanusest. Tantsutrennides arendame rütmitunnetust ning õpime koreograafiaid. Tantsutrenn loob positiivseid emotsioone. Showtants- tantsutrennid lastele, noortele ja täiskasvanutele toimuvad Tallinnas meie oma tantsustuudios Kesklinnas ning iluvõimlemine Tallinnas GoldenClubi filiaalides Tondil ja Viimsis! Õppekavad on kombineeritud rühmatreeningute, suve- ja linnalaagrite ning põnevate esinemistega.

LifeDance Tantsustuudio eesmärgiks on pakkuda lastele, noortele ja täiskasvanutele rõõmu liikumisest, arendada eneseväljendusoskust ning esinemisjulgust. Pakume lastele võimalust õppida tantsutrennis erinevaid tantsustiile nagu showtants, cheerleading, iluvõimlemine, lyrical jazz, hip hop, akrobaatika, tantsutehnika. Tantsutrennides õpitavad tantsulised kavad arendavad laste mõtlemisvõimet, kehalist liikumist ja muusikalist taju. Tantsutrenn arendab painduvust, koordinatsiooni ja vastupidavust.